Dostępny w naszej rozbudowanej ofercie Modyfikator Plus to produkt, który można stosować jako dodatek do oleju silnikowego. Jego używanie znacznie, bo przynajmniej dwukrotnie, wydłuża wiek roboczy silnika i zwiększa jego siłę aż do 15%.  Zakupiony w naszym sklepie Modyfikator Plus pozwoli Ci zapomnieć o “zimnym starcie silnika” i ułatwi jego rozruch w wielu niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a w tym w temperaturze sięgającej nawet do -40°C! Jedna butelka zakupionego u nas produktu to aż 180 ml płynu, który wystarczy na 5l oleju silnikowego. Nie czekaj i zadbaj o swój pojazd już dziś. Zaufaj produktowi, który uznawany jest za wysoką technologię wojskową. Na przestrzeni lat, od 1994 roku, był on udoskonalany i dzisiaj jest przystosowany do użytku w nowych modelach silników.  

--part--

Niezawodny Modyfikator Plus 

Dodatki do oleju to produkty, które coraz bardziej doceniane są przez wielu kierowców na całym świecie! Modyfikator Plus jest jednym z nich. To nowoczesna technologia wojskowa, której receptura była silnie strzeżona przez rosyjską armię. I nic w tym dziwnego! Modyfikator Plus znacznie wpływa na wnętrze silnika każdego pojazdu. Podczas jego pracy przylega do powierzchni i w ten sposób tworzy twardą warstwę, która zmniejsza współczynnik tarcia oraz poprawia odporność na zniszczenia. Dzięki temu nasi klienci są w stanie wydłużyć żywotność silników w swoich pojazdach, przy jednoczesnym zwiększeniu ich osiągów. 

Dbamy o naszych klientów, dlatego też w naszym sklepie mogą oni nabyć tylko i wyłącznie sprawdzone produkty! Cena dostępnego u nas Modyfikatora Plus jest konkurencyjna względem innych sklepów. Znacznie wpływa on na ochronę silnika i zwiększa jego siłę do 15%. Ten produkt, jak i wiele innych, nie może zostać przeoczony przez miłośników czterech kółek! Dodatkowo nasz sklep oferuje testery diagnostyczne, z ofertą których można zapoznać się na naszej stronie.  
 

Modyfikator Plus

Modyfikator Plus Modyfikator Plus
Cena: 189,90 zł (netto: 154,39 zł )
szt.
zobacz więcej
Modyfikator Plus - zestaw 2 szt Modyfikator Plus - zestaw 2 szt
Cena: 378,90 zł (netto: 308,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl