Poszukujesz niezawodnych rozwiązań dla branży spedycyjnej i transportowej? Czytnik kart kierowcy z możliwością sczytywania danych także z tachografu stanowi podstawę do rozliczania czasu pracy kierowców, a dzięki swojej funkcjonalności wpływa na zwiększenie efektywności pracy. Czytnik tachografu i kart znacznie ułatwia ewidencję czasu pracy - umożliwia zarówno sprawne sczytywanie danych, jak i ich przesyłanie na komputer. Poznaj ofertę iPlum - wybierz niezawodny czytnik kart kierowcy i tachografu, z gwarancją szybkiej wysyłki i kompleksowo zadbaj o ewidencję czasu pracy w swojej firmie!

D-BOX 2 ACTIA Czytnik kart kierowcy tachografu D-BOX 2 ACTIA Czytnik kart kierowcy tachografu
Producent: ACTIA POLSKA
Cena: 759,00 zł (netto: 617,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Tachospeed - Program do rozliczania kierowców z tachografów Tachospeed - Program do rozliczania kierowców z tachografów
Producent: TACHOSPEED
Cena: 613,77 zł (netto: 499,00 zł )
szt.
zobacz więcej
VDO DLK Pro czytnik kart i tachografów cyfrowych VDO DLK Pro czytnik kart i tachografów cyfrowych
Producent: VDO
Cena: 1 099,00 zł (netto: 893,50 zł )
szt.
zobacz więcej
VDO DLK Pro TIS-Compact (EE) Czytnik tachografów z programem VDO DLK Pro TIS-Compact (EE) Czytnik tachografów z programem
Producent: VDO
Cena: 1 630,00 zł (netto: 1 325,20 zł )
szt.
zobacz więcej

Czytniki kart kierowców i tachografów - funkcjonalne rozwiązanie dla transportu i spedycji

Każde urządzenie do odczytywania tachografu i karty kierowcy, jakie oferuje nasz sklep motoryzacyjny to wielofunkcyjny przyrząd, umożliwiający odczytywanie informacji z dowolnej liczby nośników danych. Zaawansowane oprogramowanie pozwala między innymi na:

  • sczytywanie karty kierowcy oraz tachografu, 
  • archiwizowanie informacji w pamięci urządzenia,
  • sprawny przesył danych na komputer,
  • wygodny odczyt przejrzyście zapisanych danych,
  • dowolną konfigurację w zakresie danych.

Czytniki umożliwiają sczytywanie z tachografu i karty danych takich jak na przykład: czas jazdy, odpoczynków, przerw, dyżurów, ogólny czas pracy.

Sprawne i skuteczne działanie czytników kart i tachografów

Czytniki kart kierowców i tachografów cyfrowych są wygodne i proste w obsłudze, posiadają czytelny wyświetlacz, pozwalający w łatwy sposób odczytać wszelkie komunikaty. Pomimo wielu funkcjonalności, urządzenia do odczytywania tachografów i kart kierowców działają sprawnie, zarówno podczas odczytywania danych, jak i ich przesyłu. 

Niezawodne urządzenia do odczytywania tachografów i kart kierowców w iPlum

W  ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są urządzenia do odczytywania kart kierowcy i tachografu, a także zaawansowany program do odczytu karty kierowcy i tachografu. Wśród asortymentu znajdziesz czytnik kart kierowcy i tachografu przystosowany do potrzeb Twojej firmy. Oferujemy urządzenia o zróżnicowanych funkcjonalnościach i parametrach. Zastanawiasz się, który czytnik umożliwi Ci optymalnie wygodne sczytywanie karty kierowcy i tachografu? Skontaktuj się z nami - służymy profesjonalnym doradztwem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl