Opcje przeglądania

Czeka Cię podróż? Oferowany przez nasz sklep nawigacja Yanosik to coś więcej niż zwykła nawigacja - pozwoli Ci przebyć każdą trasę bez ryzyka otrzymania mandatu, a także pomoże uniknąć korków związanych z wypadkami czy remontami drogowymi. Antyradary samochodowe zapewnią kierowcom dostęp do bazy informacji o bieżącej sytuacji na drogach. Dzięki swojej funkcjonalności, urządzenia takie jak Yanosik GTR czy Yanosik GT, cieszą się dużą popularnością wśród kierowców przebywających dalekie trasy. Sprawdź urządzenia oferowane przez nasz internetowy sklep motoryzacyjny - wybierz niezawodne antyradary i odkryj na nowo komfort podróżowania

--part--

Jak działa Yanosik?

Nawigacja Yanosik to urządzenie wyglądające podobnie, jak nawigacja samochodowa - Yanosik GTR oraz Yanosik GT posiadają jednak, tuż obok czytelnego wyświetlacza, przyciski umożliwiające sprawną obsługę. Polecana przez nasz sklep nawigacja Yanosik to nowoczesny komunikator kierowców. W czasie rzeczywistym przekazują oni między sobą informacje o aktualnych warunkach na drodze, które trafiają do pozostałych użytkowników, odpowiednio do ich lokalizacji, którą Yanosik pozwala ustalić dzięki GPS. Dzięki temu, tego typu urządzenia posiadają funkcje, jakich nie ma typowa nawigacja - taki antyradar samochodowy informuje między innymi o:

 • kontrolach policji czy Inspekcji Ruchu Drogowego,
 • fotoradarach,
 • wypadkach,
 • aktualnej prędkości,
 • bieżącej lokalizacji.

Który antyradar samochodowy wybrać?

W zależności od wersji - na przykład Yanosik GTR czy Yanosik GT - różnią się zakresem funkcjonalności. Wersja GTR jest nieco bardziej rozbudowana niż GT. Zapewnia dodatkowe możliwości, takie jak na przykład uzyskanie informacji odnośnie Strefy Płatnego Parkowania, dokonanie opłaty za parking za pomocą nawigacji Yanosik czy dostęp do ulepszonego trybu motocyklowego.

Niezależnie od wersji, antyradar samochodowy zapewnia optymalny komfort użytkowania - nie musisz każdorazowo włączać Yanosika, tak, jak klasyczną nawigację - raz podłączony działa w tle. Oferowany przez sklep iPlum nawigacja Yanosik dzięki wbudowanemu GPSowi wyłącza się kiedy wykryje dłuższy brak ruchu, a kolejno, po wykryciu ruchu automatycznie się włącza. Zastanawiasz się, który model z naszej oferty artykułów motoryzacyjnych wybrać? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać antyradary samochodowe spełniający Twoje oczekiwania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą testerów diagnostycznych.

Antyradar

Yanosik - GTm z Abonamentem na 12 msc Yanosik - GTm z Abonamentem na 12 msc
Producent: Yanosik
Cena: 999,00 zł (netto: 812,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Yanosik Alert - Ostrzegający pilot do aplikacji Yanosik Yanosik Alert - Ostrzegający pilot do aplikacji Yanosik
Producent: Yanosik
Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
szt.
zobacz więcej
YANOSIK GTR S-CLUSIVE dożywotni abonament YANOSIK GTR S-CLUSIVE dożywotni abonament
Producent: Yanosik
Cena: 1 399,00 zł (netto: 1 137,40 zł )
zobacz więcej

Czeka Cię podróż? Oferowany przez nasz sklep nawigacja Yanosik to coś więcej niż zwykła nawigacja - pozwoli Ci przebyć każdą trasę bez ryzyka otrzymania mandatu, a także pomoże uniknąć korków związanych z wypadkami czy remontami drogowymi. Antyradary samochodowe zapewnią kierowcom dostęp do bazy informacji o bieżącej sytuacji na drogach. Dzięki swojej funkcjonalności, urządzenia takie jak Yanosik GTR czy Yanosik GT, cieszą się dużą popularnością wśród kierowców przebywających dalekie trasy. Sprawdź urządzenia oferowane przez nasz internetowy sklep motoryzacyjny - wybierz niezawodne antyradary i odkryj na nowo komfort podróżowania

--part--

Jak działa Yanosik?

Nawigacja Yanosik to urządzenie wyglądające podobnie, jak nawigacja samochodowa - Yanosik GTR oraz Yanosik GT posiadają jednak, tuż obok czytelnego wyświetlacza, przyciski umożliwiające sprawną obsługę. Polecana przez nasz sklep nawigacja Yanosik to nowoczesny komunikator kierowców. W czasie rzeczywistym przekazują oni między sobą informacje o aktualnych warunkach na drodze, które trafiają do pozostałych użytkowników, odpowiednio do ich lokalizacji, którą Yanosik pozwala ustalić dzięki GPS. Dzięki temu, tego typu urządzenia posiadają funkcje, jakich nie ma typowa nawigacja - taki antyradar samochodowy informuje między innymi o:

 • kontrolach policji czy Inspekcji Ruchu Drogowego,
 • fotoradarach,
 • wypadkach,
 • aktualnej prędkości,
 • bieżącej lokalizacji.

Który antyradar samochodowy wybrać?

W zależności od wersji - na przykład Yanosik GTR czy Yanosik GT - różnią się zakresem funkcjonalności. Wersja GTR jest nieco bardziej rozbudowana niż GT. Zapewnia dodatkowe możliwości, takie jak na przykład uzyskanie informacji odnośnie Strefy Płatnego Parkowania, dokonanie opłaty za parking za pomocą nawigacji Yanosik czy dostęp do ulepszonego trybu motocyklowego.

Niezależnie od wersji, antyradar samochodowy zapewnia optymalny komfort użytkowania - nie musisz każdorazowo włączać Yanosika, tak, jak klasyczną nawigację - raz podłączony działa w tle. Oferowany przez sklep iPlum nawigacja Yanosik dzięki wbudowanemu GPSowi wyłącza się kiedy wykryje dłuższy brak ruchu, a kolejno, po wykryciu ruchu automatycznie się włącza. Zastanawiasz się, który model z naszej oferty artykułów motoryzacyjnych wybrać? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać antyradary samochodowe spełniający Twoje oczekiwania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą testerów diagnostycznych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl