YANOSIK GTR + Uchwyt + Kurier

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 549,00 zł 549.00
Cena netto: 446,34 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Yanosik
Kod produktu: Yanosik GTR

Opis

 Yanosik GTR
  
 
 !!! GRATIS !!! 
 
 Uchwyt samochodowy + smycz + inne
 
Yanosik GTR to następca najbardziej popularnego asystenta kierowcy w Polsce: Yanosika GT. Premiera Yanosika GTR nastąpi 22 września. Nowy Yanosik to dodatkowe funkcje:
 
Strefy Parkowania - od teraz będziesz wiedział, czy jesteś w Strefie Płatnego Parkowania, w jakich godzinach pobierane są opłaty i w jakiej wysokości
 
 
Od dziś, bez konieczności wysiadania z samochodu, dowiesz się, czy przebywasz w strefie płatnego parkowania, czy w danych godzinach obowiązują opłaty i ile wynoszą. W ponad 50 miastach w Polsce zapłacisz za parkowanie dzięki usłudze YanosikParking by SkyCash.
 DODATKOWO OD 21.12.2016 JEST PRZEPROWADZANA ZDALNA AKTUALIZACJA DZIĘKI KTÓREJ ZA PŁATNE PARKINGI ZAPŁACIMY URZĄDZENIEM, NIE TRZEBA BĘDZIE BIEGAĆ ZA PARKOMETREM W PONAD 50 MIASTACH DZIĘKI USŁUDZE
YanosikParking by SkyCash.
 

EcoDriving - pokaże nam czy nie mamy za ciężkiej nogi i czy dla dobra portfela nie powinniśmy jechać spokojniej
 
Stosowanie się do zasad ekojazdy pozwala zaoszczędzić nawet do 20% zużywanego paliwa. Są to zauważalne oszczędności w budżetach domowych osób, dla których samochód stanowi główny środek transportu. Yanosik GTR został wyposażony we wskaźnik ekojazdy, dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł monitorować swój styl jazdy i w razie konieczności odpowiednio go modyfikować.

Ograniczenia prędkości - od teraz wiesz z jaką prędkością należy jechać, by nie narazić się na wysoki mandat
 
Zbliża się pomiar prędkości, a Ty przeoczyłeś znak i zastanawiasz się, czy jedziesz prawidłowo? Od teraz to nie problem - Yanosik GTR posiada wbudowaną bazę obowiązujących ograniczeń prędkości. Rzut okiem na ekran Yanosik GTR i już wiesz, jakie ograniczenie obowiązuje na danym odcinku oraz czy aby przypadkiem nie poruszasz się zbyt szybko (czerwony komunikat).
 
Podsumowanie dobowe trasy - wszystkie informacje z całego dnia w jednym miejscu.

Nowy tryb motocyklowy - który jeszcze lepiej ostrzega przed zagrożeniami na drodze.
 
Jesteś fanem dwóch kółek? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zabrał swojego Yanosika GTR na przejażdżkę. Dzięki fizycznym klawiszom można go obsługiwać w rękawiczkach, a specjalnie przygotowany interfejs w wersji na motocykl sprawi, że żaden komunikat nie umknie Twojej uwadze.
 
 
 
ŁATWE PODŁĄCZENIE Plug&Play - podłącz kabel zasilający do gniazdka zapalniczki i korzystaj. Urządzenie od razu jest gotowe do pracy, a dzięki wbudowanej baterii potrafi również pracować przy chwilowych brakach zasilania.
 
Są to nowe funkcje, wszystkie inne działają dokładnie tak jak w Yanosiku GT. Yanosik GTR to współczesny odpowiednik CB Radia - dzięki kilkumilionowej społeczności, ostrzega o wypadkach, informuje o patrolach policji, fotoradarach, kontrolach Inspekcji Ruchu Drogowego. Czytelny 2,4 calowy wyświetlacz pokazuje w formie graficznej wszystkie ostrzeżenia, a także prędkość pojazdu czy ilość użytkowników online. Urządzenie w pełni zastępuje aplikację telefoniczną Yanosik, a wygodne przyciski pozwalają na jeszcze sprawniejsze zgłaszanie i potwierdzanie informacji.
Urządzenie podpięte do gniazda zapalniczki w samochodzie, samo się wyłączy po zaparkowaniu i samo się włączy po rozpoczęciu jazdy. Automatyczne aktualizacje wykonywane są w tle - to urządzenie, które raz podłączone po prostu działa. Przypomina o sobie w momencie zbliżania się do miejsca niebezpiecznego, patrolu, odcinkowego pomiaru prędkości. 

Ergonomiczne, podświetlane i duże przyciski pozwalają bezproblemowo obsługiwać Yanosika GTR. Mamy możliwość szybkiego zgłoszenia kontroli prędkości, kontroli ITD, nieoznakowanego patrolu, wypadku lub innego zdarzenia. Kolejne dwa osobne przyciski pozwalają na potwierdzanie zgłoszenia lub jego odwołanie. Pod ekranem dodano 3 przyciski funkcyjne, którymi zmienia się głośność lub jasność ekranu.

Yanosik GTR zasilany się z gniazda zapalniczki - kabel zasilający jest również w zestawie. Dzięki wbudowanemu GPSowi, urządzenie wykrywa dłuższy brak ruchu i automatycznie się wyłącza. Analogicznie, po wykryciu ruchu, Yanosik zaczyna pracę. Wbudowana bateria służy do podtrzymywania napięcia w momencie przepinania urządzenia.

YanosikGTR posiada wbudowaną kartę SIM - w cenie 548 złotych zawarte jest samo urządzenia + abonament na 12 miesięcy. Po tym okresie konieczne jest wykupienie abonamentu w cenie 99 złotych. 

W zestawie znajduje się:
- urządzenie Yanosik GTR
- ładowarka do gniazda zapalniczki
- estetyczne pudełko
- rzep do przylepienia Yanosika
uchwyt samochodowy - gratis
- smycz Yanosik - gratis
- naklejka - gratis
gwarancja 24 miesiące

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl